Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehetseges?

Hogyan lehetseges?

Figyelt kérdés

C#-ban programozok, halado szinten, irtam mar kis alkalmazasokat grafikus felulet meg mindennel...

Ugy erzem, hogy kene egy nagyobb projekt, amihez tudok csatlakozni, GIT hubon keresztul, vagy hogyan lehetseges ez, hogy tudnam elkezdeni?


2015. jan. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Haverokkal kezdjetek el valami kisebb projektet amin dolgozhattok. Ha meg nincsenek hasonló érdeklődésű barátaid, akkor alakíts ki olyan kapcsolatokat!
2015. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress C#-os projekteket, találj bennük javítani valót, küldj pull request-et.
2015. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SimkoL ***** válasza:
Többször is ajánlottam már a hang, audio irányába való fejődést. A Mitov féle AudioLab komponens már elég régen elérhető a .NET-es nyelvekhez is: [link] nem üzleti célú felhasználása ingyenes. Én Delphi 7 alatt próbáltam már akkor is 'csodákat' tudott. [link] Mindenki játékot akar fejleszteni, de nem csak a grafika a lényeg.
2015. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Esetleg online programozói versenyeken is indulhatsz ha van kedved hozzá. Sokat lehet velük fejlődni ;) Codingamen vannak elég komplex feladatok is. Ami szerintem egy nagyobb projektnek is megfelel.

www.codingame.com

www.codechef.com

2015. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!