Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet ezt megcsinálni?...

Hogyan lehet ezt megcsinálni? Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval.Múltkor a tűzfalam 2000 behatolási kísérletet blokkolt de most meg 2400-at.Meg lehet-e csinálni azt hogy az IP cím alapján(mert az IP-ket kiírja a tűzfal) küldjek vírust azokra a gépekre amelyikről be akarnak hatolni?Szemét dolog tudom, de egyszerűen nem hagynak békén.Gondoltam hogy egy vírus visszafogná őket.És ebben kérem a segítségeteket hogy ezt hogyan lehet megcsinálni(ha meg lehet)?
2010. febr. 6. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak azok a "behatolasi kiserletek" azert vannak, mert mar amugy is virusosak azok a gepek, es a rajtuk levo virus probalkozik fertozni a te gepedet is...
2010. febr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Hallod, baromira nem értesz hozzá, ne akarj vírust küldeni.
2010. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És te honnan veszed hogy nem értek hozzá? Már ne is haragudjál de ilyet nagyon bunkó dolog írni.Az elsőnek meg köszönöm az infót!
2010. febr. 7. 09:56
 4/10 anonim ***** válasza:
hát ha ennyi behatolás van akkor windows reinstall..
2010. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ez mit oldana meg?SEMMIT!!!Csinálhatok én ezzel a géppel akármit attól még tudják az IP-met és ugyanúgy próbálkoznának.Ennek semmi értelme se lenne.
2010. febr. 7. 17:39
 6/10 Dorian Gray válasza:
Nem a TE ip-det tudják hanem egy jó nagy IP tartományra próbálkoznak küldeni mindenféle dolgot, és te is benne vagy, ebből kifolyólag elég kétséges hogy re reinstall segít:P Amíg jó a tűzfalad addig nem lesz baj nyugodtan dörömbölhetnek.
2010. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudom, hogy nem értesz hozzá? LÁTSZIK. Hülyeségeket beszélsz, hülyeségeket kérsz.
2010. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszed mindent tudsz?Nagyot tévedsz!Azt nem tudod hogy ilyet "nem illik" írni.Tanulj egy kis illemtant!Nem fog megártani!


[link]

2010. febr. 10. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

1) Nem hiszem, hogy mindent tudok.

2) Nem egy arrogáns, tudatlan szardarab fogja megmondani nekem, hogy kell viselkedni.

3) Olyan mértékben nem érdekel az illemtan amikor ilyen emberekkel kell bánnom, hogy azt el sem tudod képzelni. Nem érdemled meg, hogy bármiféle finomságot tanusítsak, kapod az igazságot, de te nagyon okos vagy. Ha ennyire okos vagy, akkor nem kérdeznél/mondanál hülyeségeket.

2010. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam hogy ilyen hosszú neved van.És képzeld hogy én sem hiszem azt hogy mindent tudok.Ha az neked hülyeség amit más nem tud akkor csak sajnálni lehetne azt meg nem foglak!
2010. febr. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!