Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell ujratelepiteni a...

Hogy kell ujratelepiteni a gépet? Nekem a windows xp -m van

Figyelt kérdés
arra gondoltam h minden egyes lépést leirjatok minden cd-t lépést.Csak azt hogy h kell ujra telepiteni. valamit tudok h amikor ujrainditom akkor megnyomom a DEL billentyüt és utánna rá mék a boot menüre és ott mit is kell csinálni?köszi előre is nekem nem originális a windows cd akkor a amikor kéri a cd kulcsot mit irjak be?
2010. febr. 6. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
bemész a boltba és megveszed az eredetit. Akkor már a boltosok is felteszik ingyen
2010. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyám nem azt kérdeztem h h kell megvenni hanem hogy h kell ujra telepiteni
2010. febr. 6. 11:36
 3/11 czibles ***** válasza:
100%

ezt nézd végig, majd nézd meg a következő részeket is:

[link]

2010. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ahha kösz de ez itt az a particiókat az instaláláskor is belehet állitani nem? mert már láttam ezt az ujra instalálást és ott igy csinálták mit töltsek le a netröl?boot cd nek hivják azt amivel elinditom a törlést vagy az a windows xp pro ?
2010. febr. 6. 11:49
 5/11 A kérdező kommentje:
vagyis arra gondoltam hogy a Windwos xp professional cd vel kell elkezdeni törölni?
2010. febr. 6. 11:51
 6/11 A kérdező kommentje:
Service pack 3 at akkor kell felrakni amikor már megvan minden?szóval amikor már megvan az instalálás?
2010. febr. 6. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A partriciókat törlöd telepítés közben majd készítesz egyet és beállítod a méretét ha még marad helyed mert nem használtad fel az összeset akkor készíthetsz mégegyet ilyen egyszerű,csak egy 8 megás részt nem fogsz tudni használni ez kell a winnek egyéb célokra.A boot cd az egy olyan lemez amelyről eltud indulni a gép valamilyen szinten ilyen az összes oprációs rendszer cd vagy dvd lemeze is.
2010. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ahha de akkor amikor kezdem instalálni akkor beálitom azt a primary h cd rom rol és berakom a boot cdt? vagy a winxppro t?
2010. febr. 6. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösszz mindenki kivéve az első mert az egy hülye suttyó
2010. febr. 6. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!