Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi ez a kétségbeesett próbálko...

Mi ez a kétségbeesett próbálkozás?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az USÁ-ban most erőltetett próbálkozások vannak annak érdekében, hogy ideje korán megszerettessék a gyerekekkel a programozást.


[link]


Ennek nem az az oka, hogy a egyre több a kínai és az indiai fejlesztő az USÁ-ban és nem akarják, hogy ellepjék őket?


De ha ez így van akkor miért nem gátolják meg őket, hogy az USÁ-ban tanuljanak?



2014. dec. 10. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, valószínűleg nem jó érzés kiadni a fél GDP-t az indiaiaknak. Nem lehet meggátolni, mert a munka távolról végezhető és nagyságrendekkel olcsóbban megcsinálják. Az internet segítségével bárhol meg tudják tanulni, elég ha szorgalmasak - azt meg ma már nem lehet megtenni hogy a szorgalmasakat kivégzik.
2014. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

> miért nem gátolják meg őket, hogy az USÁ-ban tanuljanak?


Mert az mocsokság + amúgy is értelmetlen, nem csak USÁban lehet programozást tanulni.

2014. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na de kérlek, nem véletlenül mennek az USÁ_ba tanulni. Rengeteg pénz és technológia áll rendelkezésre.


Amúgy nem most kellene meggátolni, hanem már 2000-ben meg kellett volna gátolni ezt szerintem.


Szerinted honnan van ennyi kínai mobilgyártó, meg chip gyártó cég? A tudás többségét az Egyesült Államokban szerezték szerintem.

2014. dec. 10. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen rájöttek, hogy egyrészt rengeteg programozóra lesz szükség egy erős gazdasághoz, mire ezek a gyerekek felnőnek. Másrészt hamarosan olyan készség lesz a programozás, amivel minden valamire való szakembernek rendelkeznie kell. És nem csak mérnököknek! Elrettentésül egy zenész-programozó, Michael Edwards: [link]
2014. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Onnan van ennyi távolkeleti cég, hogy olcsóbban dolgoznak, mint tőlük nyugatabbra bárki, úgyhogy a sóher nyugati ott szerelteti össze a cuccait, mert ívesen leszarja a saját országa gazdaságát. Az meg nem túl meglepő, hogy ha már 40 éve kína szállít a fél világnak, akkor elsajátítanak ezt-azt(aki egy kicsit is képben van a múlt század történelmével, az annyira nem lepődik meg ezen, japánnal is ugyanez volt a helyzet).


Az indiai programozók után a világon sehol nem kapkodnak, a legtöbb kontár, csak épp rohadt olcsón dolgoznak.

2014. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!