Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android és NXT összekapcsolása...

Android és NXT összekapcsolása bluetoothal?

Figyelt kérdés

Szóval, elég sok dolgot tudok már, mivel a következő leírást tetőtől talpig átnyálaztam, többször is:

[link]


Engem az érdekelne, hogy hogyan hozzam létre azt az eclipse környezetet, amit itt leír? A legutolsó pontban van az Androidról leírás, ami érdekelne engem. A "Prerequisites" pont alatt fenn akadtam a 2. alcímnél, vagyis IDE plugins. Mit kell csinálnom, hogy benne legyen a projectembe a szükséges fájl?


Illetve, ami még kérdéses számomra az a "LeJOSDroid Samples" pont alatt található. Mit takar ez tulajdonképpen? Kell az a 3 dolog a projectbe, hogy működtetni tudjam a kapcsolatot? És hogyan hozom létre?


Ez igazából nem is programozással való kérdés, csak arra vagyok kíváncsi (amit már fent is említettem), hogy az eclipse környezetet hogyan kell létrehozni? Az angollal van némi gondom, ezért nem értem pontosan mit is kell tennem, hogy felállítsam a környezetet.


Fontos lenne számomra a segítségetek, határidőhöz vagyok kötve, és eredményem még nincs.


2014. dec. 4. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Eclipse fennvan? Telepítsd fel rá a saját csomagkezelőjével az ADT-t ( [link] ) majd importáld a weboldalról letöltött projectet.


A példákat (samples) szerintem eltávolíthatod, hogyha írsz hozzá saját "működtető" programot.

2014. dec. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!