Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java alkalmazás külső fájl...

JANJANI kérdése:

Java alkalmazás külső fájl megnyitás?

Figyelt kérdés
Csináltam egy Java alkalmazást, ami lekéri az adatokat a MySQL-ból. 3 Külső file-al kellene valahogy módosítani, hogy ne csak ezt az egy adatbázist, ezzel a falhasználóval lehessen használni. Például 3 szöveges dokumentumot lehetne módosítani, hogy melyik szerverre, milyen felhasználóval csatlakozzon.

2014. okt. 27. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Google("java read text file");
2014. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fura számomra, hogy adatbázis elérést már csináltál, fájlból olvasást még sohasem...
2014. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg az is fura hogy ma kezdtem a Java-t, de már tudok MySQL-t kezelni Java-ban :D
2014. okt. 27. 18:53
 4/6 A kérdező kommentje:
és első válaszolónak köszönöm nem tudtam hogy fogalmazzam meg
2014. okt. 27. 18:53
 5/6 A kérdező kommentje:
A Java-t is azért kezdtem, mert csinálni próbáltam egy Minecraft klienst, ami megnyitja a minecraftot bejelentkezéssel is, a minecraftot magát megcsináltam le is fordítottam de a klienssel nem bíróztam meg így kezdőkén GUI-val így hát szüneteltetem (Mielőtt valaki is félreértené, saját használatra készítettem volna)
2014. okt. 27. 18:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvhelytelenségekért. Egy kicsit siettem mert még ma be akarom fejezni a programot.
2014. okt. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!