Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a baj a phpMyAdmin-nal?

Mi a baj a phpMyAdmin-nal?

Figyelt kérdés
A phpMyAdmin-nal az a gond, hogy amikor feltelepítettem a gépre, akkor nem akar belépni. Szóval beirom a jelszót és a fnevet és vár egy ideig majd behoz egy üres oldalt és nem történik semmi. Mi lehet a baj? A Sütik engedélyezve vannak.
2010. jan. 19. 22:22
 1/4 anonim válasza:
Az az igazság, hogy én is épp így járátam. Kétszer is. Egyszer winxp sp2 alatt, ekkor sp3 megoldotta. Aztán Vista-val, akkor meg törlésre került a vista (emiatt :D) és visszaraktam az sp3-at. de olvass utána, valahogy meg lehet oldani máshogy is, csak én már úgy voltam hogy ha valamiben sz*r egy windóz, akkor az másban is sz*r lesz :)
2010. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenem: te aztán naqy ész vagy komám.
2010. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz a Wampserver nevű komplett saját szerverrel. telepíted, indítod, és múkod.
2010. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy pedig xampp vagy appserv, ha appservet töltesz akkor a 2.5.10-et szedd a 2.6 még nagyon béta fázis
2011. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!