Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mivel lehetne komolyabb...

Mivel lehetne komolyabb programokat írni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 20:27
1 2
 11/19 Szirty ***** válasza:

Ha most akarod megtanulni a programozást, akkor ne komoly program írásával próbálkozz, mert nem fog sikerülni!


(...bár a kérdésedből nem teljesen világos nekem, hogy a "mivel" kérdés mire is vonatkozott pontosan)

2014. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

eddig pascal-lal irtam programokat de gondolom ilyen komolyabbakat nem lehet vele kivitelezni, mint pl. képnézegető zenelejátszó szövegszerkesztő stb.

ezért kérdezem hogy milyen programnyelvvel és milyen program keretei között tudom ezt megoldani. mint pl c++ nál a codeblocks.

2014. aug. 24. 16:08
 13/19 anonim ***** válasza:

A CodeBlocks is csak egy eszköz... semmiben nem befolyásolja, mit tudsz kihozni a C++-ból.


És a nyelv is egy eszköz. Pascal-ban is lehet képnézegetőt és zenelejátszót írni, csak akarni kell.

2014. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SimkoL ***** válasza:

'eddig pascal-lal irtam programokat de gondolom ilyen komolyabbakat nem lehet vele kivitelezni, mint pl. képnézegető zenelejátszó szövegszerkesztő stb.'

Ezt személyes sértésnek vettem:

[link] Minden programom Delphi-ben - a Pascal nagybátyja - készült és szórakozásból, egy két este alatt. De az adatbázis kezeléstől kezdve az internet elérésen keresztül a mobil applikációkig minden elkészíthető Delphi-ben.

2014. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
es a delphi- honnan tanulhatom meg a-tol z-ig? :)
2014. aug. 25. 08:46
 16/19 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy ez nem egy szótár

azt se könnyű a-tól z-ig vágni, ezt meg nem lehet sajnos

2014. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 SimkoL ***** válasza:
Kezdetnek: [link] Magyar, szavad se lehet :)
2014. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 SimkoL ***** válasza:
Ha megakadsz fordulhatsz hozzám nyugodtan csak egy szabályt tartsunk be: Ne akard elsőre megváltani a világot, haladjunk lépésről lépésre.
2014. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
okes koszonom!
2014. aug. 26. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!