Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik szól szebben?

SimkoL kérdése:

Melyik szól szebben?

Figyelt kérdés

Régebben írtam több mp3-at lejátszó programocskát is, különböző komponensekkel és nem tudom eldönteni melyik equalizerrel lenne tökéletes. Az első nagyon 'csicsásra' sikeredett ezért zabálja a CPU-t. A másodikban választható 'ablakok' vannak az eq-hoz, itt is kiváncsi lennék melyikkel szól szépen, a harmadik FMOD-os ennek hátrányként írtam fel, hogy külön dll kell hozzá, de nekem talán ez tetszik a legjobban. Előnye viszont, hogy 1-2 % CPU-val elmegy. Az az igazság egy elég régi gépen programozgatok - hétfőn jön az új :) - és ezen nem nagyon tudom lemérni, hogy mi az a határ amit elvihet a CPU-ból egy ilyen program. Ha megtennétek, hogy a válaszokban a CPU terhelésről is írtok mindháromnál nagyon megköszönném. Most mindhárom program csak mp3-at tud lejátszani, de bármilyen irányba bővíthető. Sajnos a hallásomat megette az idő vasfoga így nem nagyon tudok dönteni.

A komponenseket és forrást is szívesen közzéteszem ha kéri valaki, az Audiolab csak Delphi alatt, az FMOD C++, VB és Delphi alatt ketyeg.



2014. aug. 1. 12:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Régen írtam, nem tudom, de rengeteg program van ami fel tudja venni ami a gépen szól.
2014. aug. 1. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!