Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet hogy egy program...

Hogy lehet hogy egy program akkor lassú ha nem fut a Delphi?

Figyelt kérdés

Biztos, hogy én nem értek valamit, aki ért hozzá vagy tudja miért van ez írja meg pls.


A programom akkor fut normál sebességgel, ha fut a Delphi(Rad Studio XE5), de nem értem miért.


Van egy szál amin 1 ezred másodpercenként kell műveleteket végeznie (nem nagy erőforrás igényes), de mikor bezárom a Delphit, amint bezárult belassul a program. Majd megnyitom újra, megint normál sebességgel fut.


Mikor bezárom a programot még kevesebb erőforrás igénye is lesz. De belassul, nem értem, eddig nem volt iylen problémám eddig.



2014. júl. 22. 19:50
 1/2 SimkoL ***** válasza:
Nem jogtiszta komponens ? Akkor szokott ilyen hiba előjönni. 1 ezredmásodperc mihez kell ?
2014. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló már leirta. Azon komponenseknél fordul ez elő, amelyek csak úgy dolgoznak rendesen, ha az IDE fut. Nézd meg az uses-ben, hogy nem-e fordít bele egy ilyen általad kipróbált és a projectben felejtett komponenst. Ha találsz ilyet, töröld ki. Már ha nem használod.
2014. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!