Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet belépni?

Hogyan lehet belépni?

Figyelt kérdés
A gépemen tesómnak mindig törlöm a fiókját , de apum mindig belelép az én fiókomba mai levan jelszavazva! Hogyan csinálja?A jelszót nem tudja megfejteni mert bonyolult és caps lockos!
2010. jan. 6. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen windows egy kalap szar..
2010. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 czibles ***** válasza:

kis milió progi van amivel fellehet törni 1-2 sec alatt a jelszót.

+az összes linux disztró alól is fel lehet. pontosabban linuxal nem feltörni lehet hanem megnézni abba a fáljban ahol tárolja.

(emlékeim szerint...)

2010. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondom.. Windows és a biztonság két külön fogalom.
2010. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gondolom, hogy az "apum a FŐ_FŐ Rendszergazda!

ezáltal akkor változtatja meg a jelszavad, amikor akarja.

2010. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem mert én gépem és én vagyok a rendszergazda!
2010. jan. 7. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen Windows bootolgató cd-k amiről eltudod indítani pass nélkül az egész wint.
2010. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%

hülyeségeket írogatnak itt egyesek, windoz jelszavakat nem lehet se átírni, se megnézni, ha nem vagy rendszergazda az adott gépen v. tartományban.

amit lehet, az annyi hogy ki lehet nullázni a rendszergazda jelszót egy megfelelő bootcd-vel

de ídösapád nem ezt csinálja, hanem belép a saját rendszergazdájával és átüti a tiéd jelszavát

ennyi

2010. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
start->futtatás->cmd és vmit bekell írni, akkor kiadja az összes felhasználót,jelszót(ami a gépen van fiók)
2010. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"hülyeségeket írogatnak itt egyesek, windoz jelszavakat nem lehet se átírni, se megnézni"

Háttehülye vagy. Linux live cd-t berakok + crack progi úgy megnézem mint a rák (brueforce-al de gondolom nem tudod mi az).. Sőt, winen is van ilyen crack.. szal.

2010. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
most olyan nagynak akartál tűnnik. Ha már linux live cd-vel indítod, mi a frásznak kell a windows jelszavát feltörni? :D linux alól mindent látsz amit akarsz. Kit érdekel a winfos..
2010. febr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!