Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A gondom az hogy localhost-on...

A gondom az hogy localhost-on nem írja ki a notice hibákat. Serveren meg igen s le kéne kezelnem. Kérdésem hogy lehet az Xampp-ot beálitani ugy hogy a notice-ket is megjelenitse s legaplob hibákra is sikitson s érzékeny legyen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Keresd meg a php.ini-t, és keresd meg benne az error reporting részt.


Vagy előtte még ezt is megpróbálhatod:

[link]

2014. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Notice hibák xampp-ban nics beálitva nos én bele piszkáltam a php.ini-development -ba és átirtam a “error_reporting = E_ALL | E_STRICT “ -ot “error_reporting = E_ALL | E_STRICT | E_NOTICE” -ra és php.ini-production -ban a “error_reporting = E_ALL & ~E_DEPRECATED & ~E_STRICT ” -ot “error_reporting = E_ALL & ~E_DEPRECATED & ~E_STRICT & ~E_NOTICE” -ra és a php.configt fáljába a “display_errors=On “-ra állitottam aztán xmapp shell-jében restartoltam és semmi változás.
2014. júl. 3. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!