Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Flash actionscript ujraolvasás...

Flash actionscript ujraolvasás, hogyan?

Figyelt kérdés

Adott ez script:

var PATH:String = "playnow.txt";

var urlRequest:URLRequest = new URLRequest(PATH);

var urlLoader:URLLoader = new URLLoader();


urlLoader.dataFormat = URLLoaderDataFormat.TEXT; // default

urlLoader.addEventListener(Event.COMPLETE, urlLoader_complete);

urlLoader.load(urlRequest);


function urlLoader_complete(evt:Event):void {

playnow_txt.text = urlLoader.data;

}


Hogyan tudom újraolvastatni a playnow.txt-t 1 másodpercenként? Vagy hogy ujra lefusson az egész másodpercenként?



2014. máj. 25. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a flash-t, úgyhogy általános programozási tippeket tudok adni.


1. Ha tud a flash időzítőt csinálni, akkor csinálj egy időzítőt, ami hívogatja ezt a szkriptet.


2. Ha tud a flash ciklusokat és alvást, akkor ciklusban hívogathatod alvás beszúrásával. Necces lehet, fagyhat a program az alvás ideje alatt. Ha így csinálod, mindenképp teszteld egymagos procin is.

2014. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SimkoL ***** válasza:
Szerintem ezt [link] keresed.
2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg ez lessz a megoldás, csak azt nem tudom, hogy hogyan illesszem bele pontosan...
2014. máj. 25. 22:14
 4/5 SimkoL ***** válasza:
Hát sajna ebben nem tudok segíteni, az én világom a Delphi :) De miért kell pont swf-be a cím ?
2014. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért kellene swf-ben, mert egyedi sreenseavert szeretnék csinálni a htpc-re! Pontosan olyan nincs is amilyen kellene, ami meg hasoló lenne az nagyon gagyi! swf-ből meg simán össze tudom hozni a screensavert. Ez meg igy pont idális lenne...
2014. máj. 26. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!