Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet úgy meg csinálni...

Hogyan lehet úgy meg csinálni egy weblapot hogy ne lehessen bezárni csak mondjuk feladat kezelővel?

Figyelt kérdés

meg akarom viccelni egyik haveromat https://www.youtube.com/watch?v=1NvLyZ33yXk&list=LLt2EuaiD_6..

ettől a zenétől mindig a sírás kerülgeti és be ágyaznám htmlbe vagy ha nem lehet akkor ha bezárja a lapot akkor mondjuk menjen a tovább zene háttérben vagy valami :D vbs ben megtudnám csinálni de hülye lesz fel installálni egy olyan programot amit én csináltam xd.



2014. máj. 18. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Az első pár hangba hallgattam bele(többre most nincs kedvem), szép, komoly, melankólikus, de én biztos nem sírnék önmagában ettől. Ahhoz kellene valami plusz. Egy haláleset, egy szakítás (pl. a kedvessel, akivel ez lenne a közös dalunk - ezt most csak fiktíven mondom)...valami...
2014. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Megfogtad a lényeget! :)
2014. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A weblap nem egy önálló program. A weblapot egy böngésző jeleníti meg, ami biztosít bezárási lehetőséget. Ezt semmilyen weboldal nem tudja megakadályozni.
2014. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
vala hogyan meg lehet oldani mert régen voltak ilyen oldalak meg a rendőrségi vírus is hasonlóan működik.
2014. máj. 18. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrsgi popup-ot vizsgáld meg, arról lemásolhatod a módszert.
2014. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 iostream ***** válasza:
Persze valószínűleg már javították azt a sebezhetőséget.
2014. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

[link]


window.onunload = function(e) {

alert('He?'); return false; }


De előtte próbáld ki. Elvileg Opera meg Chrome alatt nem megy.

2014. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnos már nem igazán működik ki próbáltam firefox al meg internet expoler rel
2014. máj. 20. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:
egy javascriptes végtelen ciklussal talán le lehetne fagyasztani a böngészőt, de akkor meg lehet hogy nem játsza le a zenét.
2014. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem meg próbálom :)
2014. máj. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!