Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan titkosítsam az FTP...

Hogyan titkosítsam az FTP csatlakozási adatokat, mert a c# hamar feltörhető?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a programban ne legyen benne a dekódolási folyamat se, mivel mint már mondtam eléggé könnyen feltörhető.
2014. máj. 16. 14:51
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
Használj SFTP-t, az titkosított. A jelszót pedig természetesen ne tárold a kódban!
2014. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan ne tároljam a kódban?
2014. máj. 17. 07:14
 3/13 Tengor ***** válasza:
Adja meg a felhasználó!
2014. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ezt publikálásra szánom, és az FTP az amentési rendszer lesz, mivel MYSQL szerverből nem találok ingyeneset
2014. máj. 17. 10:18
 5/13 Tengor ***** válasza:

Egyszerűbb lenne leírni, hogy mit is szeretnél konkrétan!

Van egy halom tárhely, ahol lehet MySQL szervert bérelni. Ezek ugyan nem érhetők el kívülről, de egy jó PHP scripttel meg lehet oldani.

2014. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű játékot, és én nem értek a php-hez sajnos :(
2014. máj. 17. 11:49
 7/13 Tengor ***** válasza:
Akkor nem értem minek az FTP. Miért nem lokálban tárolsz? Igazából leírhatnád az eredeti problémát is akár, teljesen az elejétől!
2014. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert azt szeretném ha multiplayer játék lenne.
2014. máj. 18. 06:22
 9/13 Tengor ***** válasza:

Az FTP-n általában a kapcsolatok számra korlátozott, és ez a korlát legtöbbször nagyon alacsony. Ingyenes szolgáltatóknál 1-2, ha fizetsz, akkor 2-10. Ennél többen nem fognak tudni on-line játszani.

Ez nem tudod megkerülni. Ha nem lenne ilyen korlát, akkor sem jó ötlet a fájl alapú feldolgozás, mert nagyon lassú.


Az ingyenes online MySQL szerverek, mint talán írtam kifelé nem tudnak kommunikálni, csak localhoston működnek. Erre megoldás lehet a PHP felület, ami kapcsolatot termet az SQL és a külvilág között (ha nem megy, meg kell tanulni).


Másik megoldás, hogy VPN-t bérelsz (találni ingyeneset is) itt nincs megkötés az SQL-el kapcsolatban, közvetlenül kinyithatod.


Ha gondolod a PHP+MySQL részében tudok segíteni.

2014. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy példakód nagyon jól jönne. A programot C#-ban írom.
2014. máj. 18. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!