Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek van értelme már...

Szerintetek van értelme már most elkezdenem programozást?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és minden képen programozásra akkor tovább tanulni lehetőség szerint Mosonmagyaróvárra a Bólyaiba,és mostanság kezdi érdekelni a szokásosnál jobban a csőrömet a programozás és szerintetek van értelme neki állnom tanulni?Én a C#-ra gondoltam kezdésnek.

2014. máj. 14. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig van értelme tanulni.. Nézd meg, youtubon tuti van egy 5 ázsiai éves aki már most jobb mindenkinél.
2014. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*5 éves
2014. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már találtam egy sorozatot ami elég jónak tűnik,rendben van akkor neki állok okítani magamat :) Köszöntem a választ
2014. máj. 14. 20:26
 4/10 Tengor ***** válasza:
Persze, hogy van! Nagyon jó ha, mikorra oda kerülsz, hogy pályaválasztás, akkor tudod, hogy mi akarsz lenni (vagy ha nem jön be a programozás, akkor azt, hogy mi nem :D)
2014. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 2xSü ***** válasza:
Én anno 10 éves koromban kezdtem el programozni, még Commodore 16-on. Hetedikes koromban már több száz soros programokat gyártottam BASIC-ben.
2014. máj. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ilyen korban a legfogékonyabb az ember az új dolgokra, a haverom is ennyi idősen kezdte, nyugodtan vágj bele !
2014. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkiinek a válaszokat,amint a tanárok ki veszik a faszukat a seggünkből bele ások jobban.
2014. máj. 15. 16:10
 8/10 SimkoL ***** válasza:
Én kimondottan nem ajánlanám a C#-ot kezdésnek. Nem fogod vele tökéletesen megtanulni a programozás alapjait, a logikát és az egyszerűségre törekvést. Bár nekem sem a kezdő nyelvem volt a C, C++ , de ennyi év után legjobb kezdésnek tartanám.
2014. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 uno20001 ***** válasza:
Ha kezdésnek kell, én a Pythont ajánlom.
2014. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdéshez szerintem a C# teljesen jó, de a régi jó turbo pascalnál nincs jobb szerintem. :)
2014. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!