Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem működik az Android...

Miért nem működik az Android programom?

Figyelt kérdés

Csináltam egy számológépet, de az én telefonomon nem működik (Android 4.0.4) viszont egy tableten (Android 4.1.1) működik.

Miért? Tudnátok segíteni? (Tudtommal semmi inkompatibilis dolgot nem használtam a kódban, szóval mennie kéne)

Az én telefonom egyszer kiírta, hogy egy ilyen program ezzel az aláírással már van fent, lehet hogy ez okozza a problémát, hogy rátelepítettem?



2014. ápr. 29. 09:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Emulátoron még 2.1-en is megy...
2014. ápr. 29. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:

visszafelé az alkalmazások többnyire nem kompatibilisek. emulátor pedig egy teljesen más világ mivel nincs fix hardverkörnyezete.

Írd meg külön a korábbira

2014. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mármint mit jelent az hogy nem működik? Valami hibaüzenetet csak ír, meg debugolni is lehetséges.
2014. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha arról a bizonyos számológépről beszélsz amit te magad készítettél és linux kernel allat futtatod a java nyelvén akkor egy hiba kód lépet hibába.( Kérlek javítsatok ha nem így van )
2014. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma.

Debuggoltam végül és ilyen menu nemtudom milyen exceptiont kaptam. Sikerült utána járni és az volt a probléma, hogy a menu.xml-ben is android:onClick-et használtam ami amúgy más telefonon működött csak nálam nem, de végül sikerült.

2014. máj. 1. 01:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!