Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan oldható meg az, hogy...

Hogyan oldható meg az, hogy C# segítségével letöltsem egy weblap forráskódját?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám elég összetett és a webnyelvekben sajnos nem vagyok kellően otthon, a probléma a következő: ha böngészőn keresztül megnézem az oldal forrását, akkor azon a helyen, ahol a nekem kellő információk vannak csak a (pl.:) LOADING szó jelenik meg. Míg mentés után vagy webfejlesztő eszköztárral megnézve már a nekem kellő adat is benne van.

Példának kedvéért (én Mozillával néztem az oldalt) itt is így működik:

[link]

A főoldalon is kipróbálható. Több oldalról is próbáltam már infót szerezni ( [link] de eddig egyik sem jött be. A HtmlAgilityPack-kal is próbálkoztam, de eddig nem jött össze :)

A válaszokat előre is köszönöm!



#letöltés #Visual C# #HTMLAgilityPack
2014. febr. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az a helyzet, hogy a tartalom AJAX-szal (JS) töltődik be. A JS-t a böngésző ugye futtatja, de a programod nem.


Szerintem az AJAX-ot hagytad ki a keresésből, ezért nem kaptál jó találatokat, tehát arra kéne keresni, hogyan tudsz AJAX-os tartalmat letölteni. :)


Megoldás lehet pl. a Selenium WebDriver használata a programodban. Ez képes irányítani egy böngészőt a gépen (pl. Firefox) és le tudja kérni a DOM-ot (HTML) később is, pl. miután betöltődött az AJAX-os tartalom. :) Én nem használtam még komolyabban, pláne nem C#-ban, de szerintem megnézegethetnéd. :)

2014. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ígéretesen hangzik, köszönöm a választ :)
2014. febr. 21. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!