Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudnám az alábbi megoldás...

Hogy tudnám az alábbi megoldást weblapomon HTML-kódokkal elérni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném elérni, hogy egy adott oldalon (esetemben blogbejegyzésen) belül olyan hivatkozást hozzak létre, hogy a szövegen belül ugrálhassak ide-oda a kijelölt részekre kattintva. Mint az oldal tetejére link is, azt már tudom, hogyan kell. Egy hosszabb bejegyzést szeretnék írni, ami több témára oszlik, és címszavakba szedni az elején, hogy mindenki oda ugorhasson, ahhoz a részhez, ami érdekli. És fontos, hogy ne másik oldalra vigyen a link, hanem helyben lehessen le-föl ugrálni. Tudom, a neten kb. az első találatra kidobná a Google, mi kell ehhez, de sajnos nem tudom, mi erre a kifejezés, így azt sem tudom, hogy induljak el a keresésben. Remélem, érthető, és persze előre is köszönöm.
2014. jan. 14. 23:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Sztornó, közben sikerült megtalálnom magamtól is!
2014. jan. 14. 23:35
 2/3 anonim ***** válasza:
De ilyenkor illik a megoldást kirakni, mert ha egy-két év múlva valaki belefut, lehet, morci lesz :)
2014. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, ezen az oldalon sikerült rálelnem, rögtön az első hozzászólás bejött, de utána írnak más megoldásokat is.

[link]

2014. jan. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!