Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A sealed módosítót ha nem...

A sealed módosítót ha nem alkalmazom classban levő metódusokra akkor alapból sealedként fogja kezelni a . Net ha ezek a metódusok nem virtuálisak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért gond ezt kipróbálni?
2014. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Felül lehet írni őket pedig egy weboldal az ellenkezőjét állítja.

Hogy van ez?

2014. jan. 3. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésben sealed classról van szó, vagy nem? Mindkét esetre konkrét válasz létezik szerintem.
2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne értsd félre én olyan osztályra gondolok ami nem sealed.

Arra vagyok kíváncsi,hogy az ilyen osztályokban azok a metódusok amik nem virtuálisak és nem is statikusak szóval a simák alapból sealed ként vannak e kezelve vagy sem?


class Test {

void t() {}

}


Itt a t metódus sealed vagy sem?

A webwn azt írják hogy igen alapból sealedként vannak kezelve de akkor nem értem,hogy miért lehet felül írni.

2014. jan. 3. 20:59
 5/6 A kérdező kommentje:

Itt van egy idézet.

Valamint a nem virtuális metódusok esetén mindenképpen a korai kötés van alkalmazva, ennek működése mellett nincs szükség a 'sealed' módosítóra, hiszen az újonnan bevezetett változatot visszamenőlegesen az ős osztályok amúgy sem használnák.


Nem értem.

2014. jan. 3. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, helyben vagyunk.

Jó hírem van, látom a problémád gyökerét.

Rossz hír: olvasni kell egy kicsit.


Te nem tudod, mitől virtuális egy metódus. Ezt kéne elolvasni, akkor talán meglesz:

[link]


Lényeg: Te azt olvastad, hogy nincs szükség a sealed kulcsszóra, nem azt, hogy alapból sealed lesz. Azért nincs szükség rá, mert a non-virtualt alapból nem tudod override-olni. Ugyanolyan nevű metódust tudsz csinálni, de az nem override.

Ja, még itt van az is:

[link]

2014. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!