Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy programozónak mit lehetne...

Egy programozónak mit lehetne venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

-stresszlabdát

-kényelmes széket

De nekem valahogy eszembe nem jutna másik személynek a szakmája alapján ajándékot választani, inkább próbálj valami személyre szabottat.

2013. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
babzsák fotelt :)
2013. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szilikon billentyűzetet,5 liter Visine-t,20kg-os Tschibo-t,ilyesmit...
2013. dec. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy kávét minden mennyiségben, de nem mondom, mert marhaság; én is odabent kávézom, azt meg a cég állja :)


Gyakorlatilag bármit vehetsz, csak ismerni kell az illetőt. Talán, ha nem abból indulsz ki, hogy programozó, még jobban is jösz ki a dologból, mert pl. a sztereotipikus megnyilvánulásoktól nekem is fel szokott állni a hátamon a szőr (pl. "veszek neki egy pendrive -ot, mert úgyis kocka")


Egy jobb ülőpárna mondjuk (ha még nincs neki) elég jó cucc a hátfájás ellen, de mégis inkább valami tényleg személyreszabott ajándékot javasolnék.


Én pl. tudnék örülni egy motortakaró ponyvának vagy egy fasza új bukósisaknak, de ha valami olcsóbbról kell beszélgetni, akkor tetszene például egy kávéfőző is. Szóval csupa "kockátlan" dolgok.

2013. dec. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

...vagy válassz innen valamit: bigyoshop.hu :)

(előző voltam)

2013. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
45%
Blizzard játékok egyikéhez gamecardot.
2013. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hülye vagyok az ajándékvásárlásban. Gondoltam, hogy ha már venni kell valamit, akkor legyen hasznos számára.
2013. dec. 15. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát mert azt szereti
2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szolibérletet. Tuti meglepetés!
2013. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szolibérlet? Most programozóról van szó, nem melegről :))
2013. dec. 15. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!