Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi okozhatja, hogy c++-ban a...

Mi okozhatja, hogy c++-ban a vektor utolsó tagja mindig átírja az előző tagokat is?

Figyelt kérdés
Adom, pl hogy vektor.push_back(s) és az s a vektor előbbi elemeibe is bekerül. Mi okozhatja? A push_back csak az utolsó elemként kéne betegye az s-et.
2013. dec. 3. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Copyzd be az egész kódot.
2013. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt sajnos nem tudom, mivel céges gépen van a kód, ami annyira védett, hogy kifele semmilyen módon nem tud áramlani adat...max ha a képernyőről elkezdem másolni, ami sok időbe telne.


Gondoltam, hogy valaki járt már így és tud tippeket mondani.

2013. dec. 3. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
S-t referencia szerint adod át?
2013. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem...az értékét adom át.

Amúgy nem int-ről van szó, hanem Mat típusról, ami az opencv könyvtárában található. De nem ez az első, hogy Mat típusú vektort hozok létre és eddig nem volt gondom. Most az a különbség, hogy ezen a céges gépen csinálom. Nem zavarhat be olyasmi, hogy 64 bites a windows és én valamit 32 bites verzióként kezelek (mivel nekem eddig mindig 32 bites win-eim voltak és megvagyok szokva velük)?

2013. dec. 3. 22:38
 5/5 iostream ***** válasza:
Azt gyanítom, hogy az s olyan objektum, aminek az osztályának szarul van megírva a másoló konstruktora.
2013. dec. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!