Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual C++: Mi a hiba?

Visual C++: Mi a hiba?

Figyelt kérdés

A programmom csupán abból áll, hogy kiíratok egy sort, bemásoltam netről szóval nem hiszem, hogy ott a gond.

Ezeket írja ki az outputnál:

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Users\User\Documents\Visual Studio 2010\Projects\1. próba\Debug\1. próba.exe', Symbols loaded.

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll', Cannot find or open the PDB file

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\kernel32.dll', Cannot find or open the PDB file

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\KernelBase.dll', Cannot find or open the PDB file

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcp100d.dll', Symbols loaded.

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcr100d.dll', Symbols loaded.


és az ablak amit megnyitott nem akar eltünni, nem lehet ledobni, és nem is írja ki, amit kéne



2013. dec. 3. 17:23
 1/4 A kérdező kommentje:

találtam olyat, hogy Load Symbols From -> Microsoft Symbol Servers, letöltöttem és most ezt írja ki:


'1. próba.exe': Loaded 'C:\Users\User\Documents\Visual Studio 2010\Projects\1. próba\Debug\1. próba.exe', Symbols loaded.

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll', Symbols loaded (source information stripped).

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\kernel32.dll', Symbols loaded (source information stripped).

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\KernelBase.dll', Symbols loaded (source information stripped).

'1. próba.exe': Loaded 'C:\Windows\SysWOW64\msvcr100d.dll', Symbols loaded.

2013. dec. 3. 17:28
 2/4 A kérdező kommentje:

próbáltam

void main(){

cout << "Hello" << endl;

}


és


int main(){

cout << "Hello" << endl;

return 0;

}


ugyanaz az hiba

2013. dec. 3. 17:31
 3/4 A kérdező kommentje:

megoldódott

na jól elbeszélgettem magammal :D

2013. dec. 3. 17:35
 4/4 Vass Gábor ***** válasza:
:D:D jaja
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!