Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő szükséges ahhoz,...

Mennyi idő szükséges ahhoz, hogy valaki egyszerű játékot tudjon szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma és gondoltam belevágok de neten nem nagyon találni pontos információt, úgy kb semmiről. Könyvesboltban kezdjem vásárolni a könyveket, abból tanuljak elsőre, vagy mit ajánlanátok? Minden hasznos infót megköszönnék.
2013. nov. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

könyvesboltot kihagyhatod


inkább csak tudatosítsd, hogy rosszul van feltéve a kérdés

elsősorban nem idő szükséges hozzá, hanem gyakorlás (ami persze idő) és ez nem szőrszálhasogatás


továbbá definiálhatnád az "egyszerű"-t


egy 3x3-as amőba? pár nap nulláról

egy szöveges aknakereső? jövő hétre meglehet a tudásod hozzá

Call of Duty 99999? várj még vele

2013. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratulálunk, ezen a héten Ön 9999. ilyen kérdező. Szerintem a böngésződ indításáig nem jutottál el, ha azt állítod, hogy az interneten nem találtál semmit.
2013. dec. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

rosszul keresed

én is keresgéltem utána sokat, alig találtam valamit.

Beleástam magam a témába, és ahogy fejlődtem, már tudtam hogy kell megkeresni amit akarok, és volt is sok sok hasznos info.


+remélem nem magyarul szeretnéd, mert úgy szerintem felejtheted is el az egészet.

2013. dec. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Beleástam magam a témába, és ahogy fejlődtem, már tudtam hogy kell megkeresni amit akarok, és volt is sok sok hasznos info."


Na igen. Most nem szeretném azt mondani, hogy ez egy haszontalan mondat, mert magától értetődő:D, DE:


Ha ennek az ellenkezőjét állítanánk, akkor azt mondanánk, hogy a programozásról nincs a neten hasznos info, ami pedig elég nevetségesen hangzik:D

(bocsánat)

2013. dec. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(de végül is a kérdező ilyesmit mondott, szóval akkor most rá mutogatnék!)
2013. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pythonban egy egyszerű 2d platform játékot (csak coinokat kell összeszedni, meg vannak a pályán mozgó ellenfelek) 1 délután alatt raktam össze 0 python képzettséggel pygame -ben.

a kérdés az, hogy milyen típusú játékot szeretnél, és milyen minőségben. általánosságban egy délutántól akár tíz évig ... :) A játékfejlesztés ma már a legritkább esetekben egyszemélyes dolog.

2013. dec. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!