Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi kóddal hogy lehetne...

Az alábbi kóddal hogy lehetne azt megoldani, hogy ne folytatólagosan, egymás alatt, hanem az "Időtartam" mező utántól mellette folytatódjon?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy az oldalam sajnos kicsi. Szóval nem tölti ki a teljes böngésző ablakot.. Slidert alkalmaztam ahhoz, hogy görgesse az oldalt. Tök jó minden, csak nagy lett az űrlap és kilóg az oldalról az "Időtartam" mezőtől. Viszont az oldalon mellette lenne még hely. Oda szeretném az "időtartam" mező alatti sorokat átrakni. Hogy lehetésges ez?

A kód.


<form action=urlap_feldolgozo.php method=post><table border=0 cellpadding=4 cellspacing=0><input type=hidden name=urlapkod value=agXtfB2vidwVBiAvOZIS><input type=hidden name=azonosito value=admin><tr><td align=right>Név</td><td align=left><input type=text name=n[1]></td></tr><tr><td align=right>Telefonszám</td><td align=left><input type=text name=n[2]></td></tr><tr><td align=right>Email cím:</td><td align=left><input type=text name=n[3]></td></tr><tr><td align=right>Helyszín</td><td align=left><input type=text name=n[4]></td></tr><tr><td align=right>Időpont</td><td align=left><input type=text name=n[5]></td></tr><tr><td align=right>Jelleg</td><td align=left><select name=n[6]><option value="Válasszon!"> Válasszon!<br><option value="Ballagás"> Ballagás<br><option value="Bál"> Bál<br><option value="Céges rendezvény"> Céges rendezvény<br><option value="Divatbemutató"> Divatbemutató<br><option value="Egyéb"> Egyéb<br><option value="Esküvő"> Esküvő<br><option value="Évnyitó"> Évnyitó<br><option value="Évzáró"> Évzáró<br><option value="Fesztivál"> Fesztivál<br><option value="Fogadás"> Fogadás<br><option value="Kiállítás"> Kiállítás<br><option value="Koncert"> Koncert<br><option value="Konferencia"> Konferencia<br><option value="Ünnepség"> Ünnepség<br><option value="Party"> Party<br><option value="Szallagavató"> Szallagavató<br><option value="Verseny"> Verseny<br></select></td></tr><tr><td align=right>Megnevezés</td><td align=left><input type=text name=n[7]></td></tr><tr><td align=right>Időtartam</td><td align=left><input type=text name=n[8]></td></tr><tr><td align=right>Várható vendéglétszám</td><td align=left><input type=text name=n[9]></td></tr><tr><td align=right>Helyszín pontosabban</td><td align=left><input type=radio name=n[10] value="Szabadtér"> Szabadtér<br><input type=radio name=n[10] value="Fedett tér"> Fedett tér<br><input type=radio name=n[10] value="Fedett és szabad"> Fedett és szabad<br></td></tr><tr><td align=right>Hangosítási feladat,igények</td><td align=left><textarea cols=25 rows=5 name=n[11]></textarea></td></tr><tr><td align=right>Igényelt technika</td><td align=left><input type=checkbox name=n[12]> Hangtechnika<br><input type=checkbox name=n[13]> Fénytechnika<br></td></tr><tr><td colspan=2 align=center><input type=submit value="Küldés"></td></tr></table></form>


2013. nov. 5. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:

ember legyen aki ezt ilyen formában értelmezi...


[link]

erre vagy más kódfeltöltőre rakd fel aztán linkeld

2013. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sorry. [link]
2013. nov. 5. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:

ezen jót röhögtem:D


nem syntax highlight a lényeg, hanem a tagolás

2013. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy kódgenerátor műve :) Jobb megoldást nem tudok..
2013. nov. 5. 14:26
 5/10 SimkoL ***** válasza:

Kisegítelek :)


[link]

2013. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SimkoL ***** válasza:
A PSPad is tudja újraformázni :)
2013. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de ettől még nem fogja mellé rakni :/
2013. nov. 5. 20:50
 8/10 ejbenjaro ***** válasza:
Az egész kód táblázatban van, a colspan és rowspan segítségével, valamint megfelelő mennyiségű oszloppal annyi mezőt teszel egymás mellé, amennyit akarsz. Nem értem a problémádat...
2013. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SimkoL ***** válasza:
2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SimkoL ***** válasza:
A 'pofásítást' rád bízom :)
2013. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!