Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet ezt? Visual...

Makker bolha kérdése:

Hogyan lehet ezt? Visual basic 2012 / 2011?

Figyelt kérdés

Nekem van egy játékom és minden megvan amit terveztem de!

Mst eszembe jutott valami ami kéne! Ha dunátok segíteni akkor lécike nagyon meg koszonném!


A problémám:

Van nekem ojanom hogy missiók!


1. Ojan kellene hogy ha rá kattintasz arra a buttonra hogy start az 1 napos missiónál akkor el indítod vele da újra márt csak 1 nap múlva tudsz rá kattolni és még mutassa is hogy még enyi ideig nem kattinthat rá az ember


2. Van ojan missióm is ami 100 ig megy és aztán kap egy trófeát! Na de ha most befejezi az 50 esnél akkor újra kell menni az egészet de nekem az kéne hogy: Ha Hétfón az 50 -esnél befejezi akkor 1 hét múlva hétfón újra kezde az elejétól de a hét tobbi napjain onnan kezdje ahol abba hagyta csak az új héten legyen újra!


Na és még az is hogy minden héten más missiókat nyisson meg! A missiókat nem fontos azok meg vannak csak az kéne hogy ha ma az a missió 1 hogy a + b akkor 1 hét múlva ne azt a form ot nyissa meg ahol ez van hanem ahol az c + d van.



2013. szept. 19. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Már megint te??

Na figyi.

2 értelmes lehetőség van számodra:


1. megtanulsz programozni az ALAPOKTÓL KEZDVE

2. valahova felrakod az egész project-et, leírod a kért feature-öket, és fizetsz valakinek, hogy csinálja meg


De ez így nem megy.

2013. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legelőször is megtanulsz magyarul :)

Másodszor, programnyelvet még csak nem is közöltél


1.-re a válasz: Timer

2.-ra a válasz: Látatlanban is kb 100-200 soros kód lesz.

2013. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Wondows Form Application (vb.Net)


akkor nem is kell :P

2013. szept. 19. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!