Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kérdésem a következő: lehetség...

Kérdésem a következő: lehetséges számomra az informatika érettségi (magasabb százalékban gondolkodom)?

Figyelt kérdés

Erre lennék kíváncsi. Ezen a nyáron nekiültem és elkezdtem programozást tanulni(pascalt, mivel azon szeretnék érettségizni is+tavaly jártam faktra és idén is szeretnék)

adatbázist tanultunk, ezéven is fogok tanulni, meglátásom szerint ment is.Arra lennék tehát kíváncsi hogy esélyes-e számomra az infó emelt magasabb százalékkal(80+), ha az alább linkelt oldalakon mindent megcsinálok+fakton is odafigyleke és még van pár office-os feladatom(igaz azok zöme ecdlhez lenne de gyakorlásnak szerintem megfelel).

Szóval a honlapok, amiket nézegetni fogok, átnéztem:

[link]

[link]

Saját meglátásom szerint a pascal is megy már, tudom használni a for, repeat until ciklust, a proceduret,a functiont, case of, stb alapvetö dolgokat.

Szerintetek ha fordítok rá sikerülne?


Ui:Ha valaki tud segítségül megadni honlapot ami a felkészüléshez nem ártana annak nagyon örülnék!



2013. aug. 15. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A fakt tudtommal az emelt érettségire készít fel, tehát ha az ott tanultakat érted, mennek, meg tudsz oldani hasonló feladatokat önállóan, akkor nem lesz gond.
2013. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben köszi. ha bárki más megosztana valamit nyugodtan:D

ui: ugy érzem mostanában joval többet csinálok itthon mint a fakton és nehezebbeket(ott pl nem is emlitettek a proceduret- a function-t, a type-ot a sort of-ot recordot meg ieneket

2013. aug. 15. 12:42
 3/7 iostream ***** válasza:
Akkor mit említenek? Ezek annyira alap dolgok, hogy még én is ismerem őket, pedig soha életemben nem írtam Pascal kódot.
2013. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SimkoL ***** válasza:

users.atw.hu/clubwin/delphisource/delphisource1.htm


Itt négy általam kidolgozott feladatot találsz leírással együtt. Ha egyedül megoldod őket nyugodtan mehetsz érettségizni.

2013. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm mindenkinek.

fakton annyira nagyon nem mentünk bele a proglamozásba csak a ciklusokig mentünk kb

2013. aug. 15. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a te barátod: [link]

Ha ezeket meg tudod csinálni 240 perc alatt (az emeltet), akkor tiéd a pálya!

2013. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!:D
2013. aug. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!