Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi a probléma ezzel a c...

Mi a probléma ezzel a c programmal?

Figyelt kérdés

A #define NUMHID 5 sorban ha 4-nél nagyobb számot írok be, akkor ahogy belép a main()-be memória hibát ad ki. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a hiba.


A program:


[link]



2013. júl. 26. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom töltsd fel máshová a fájlt (célszerűbb pastebin-re, vagy hasonlóra), mert nekem nem indul el a letöltés, pedig nem rontom el a captchát.
2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem simán elindul. Próbáld meg használni a nagybetűket is. A Pastebinre csak a kódot tudom tenni, azonban van mellette egy input.txt-is amelyik tartalma a háló bemeneteit. Anélkül végképp nem müxik.
2013. júl. 26. 19:43
 3/9 iostream ***** válasza:
Csak a kódot tudod tenni? Gondolod ellenőrzi, hogy nem kód az ini, és nem engedi?
2013. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Használom a nagybetűket. Újratölti az oldalt és ugyanonnan indulok. Lehet más böngészővel menne (!= Chrome), de most ezért nem fogok telepítgetni. IE-t meg elvből nem nyitok. :D


És ahogy iostream mondja, pastebinre az input.txt-t is felrakhatod, egy másik elemként. Ha ki is akarjuk próbálni, akkor majd mi lementjük fájlokba szépen egymás mellé. De elsősorban a kódot kéne látnunk, hogy tudjunk segíteni.

2013. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az eredeti forráskódot feltöltenéd?! Mert úgy látom, hogy megpróbáltál valahol belenyúlni a dologba és ott lehet a gubanc... Az eredeti segítségével viszont könyebb megtalálni:)
2013. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2013. júl. 30. 20:00
 7/9 iostream ***** válasza:
Ez azért van, mert aki megírta a kódot, az retardált, és teljesen következetlenül használja a tömbdimenziókat. Nézd csak meg pl az első ciklust és abban a DeltaWeightIH indexelését majd a DeltaWeightIH deklarációját.
2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem "retardált", azért csinálta úgy mert a neuronhálók indexelése 1-től kezdődik. Ő ügyesen az input-ba is a tömbök nulladik értékét mind feltöltötte zérossal.

Amikor lépésenként futtatom, amikor belép a main függvénybe, írja is ki a memória errort. Na de átnézem akkor jobban.

2013. júl. 30. 20:58
 9/9 iostream ***** válasza:

Ennek semmi köze az egytől indexeléshez.

int a[1][10]

és

int a[10][1]

alapvetően ránézésre ugyanaz.

De.

a[5][0] a 60. byte lesz az első esetben és a 6. a második.

2013. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!