Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minecraft Moddolt szerver...

Minecraft Moddolt szerver készítés?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az ftb AMPZ modpacknak a szerverét és amik benne voltak modok kivettem őket és a saját modjaimat raktam bele......és mindig crashelt...miért?
2013. júl. 24. 17:11
 1/2 anonim válasza:

Leszedtél egy szerverpackot, aztán teljesen mást raktál bele. Akkor miért azt a packot szedted le?


Minecraft szervereket CraftBukkittal tudsz hostolni. Egy jar programfájl az egész, indítás után elkészíti a saját fájljait, mappáit maga körül. Itt a modok közé csak egyszerűen bedobálod az adott verziónak megfelelő szerverpluginokat. Arra figyelj, hogy a szerverpluginok és a minecraft modok nem ugyanazok. Ajánlott egy servermanager plugint betenni, hogy egyszerűbben tudd kezelni a szervert, de emellé bármit berakhatsz. A következő szerverindításnál a modok is betöltődnek. Innen már csak a hálózat konfigurálása választ el a játéktól. LAN-on meg még az sem.


Ha csak haverokkal akarsz játszani, ajánlom a Hamachi nevű szoftvert. Kevesebb a vesződés vele, és nem kell szervert csinálnod, elég csak a játékot megnyitnod LAN-ra Minecraftban.

2013. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HA megvagy már 20 éves akkor írj rám és segítek. Mikrofon kötelező! Nehari, de kicsikkel nincs kedvem vesződni :(
2013. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!