Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » SZTE-n jó a prog. Infó szak?...

SZTE-n jó a prog. Infó szak? Mik a vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

földrajzilag és lakásügyileg sokkal előnyösebb lenne mint pest, nekem

mennyi hátrányom lenne ha nem pestre mennék?


2013. júl. 21. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ott (is) pár ismerősöm, egész jó hely.

Ha Pest nem jöhet szóba, akkor mindenképpen ajánlott.

2013. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha Magyarországon akarsz dolgozni és nem akarsz szakmailag túl sokat fejlődni, akkor jó...


De neve még az ELTE-nek is alig van, nemhogy az ilyen vidéki semmiknek.


Ha teheted külföldön tanulj

2013. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iostream ***** válasza:
93%

#2 Jézusom, ezt a baromságot.


Kérdező: van neki színvonala, személy szerint az ELTE jobban tetszett nekem, de az SZTE-ről is nagyon jókat hallani. Ha neked ott jó, nyugodtan menj oda, arra készülj fel, hogy munkát nehezebb találni.

2013. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2# válaszadó is annyira van képben kb, mint mint Kiszel Tünde az űrhajó vezérlőelektronikában.

Az SZTE az ELTE mellett talán a második legnevesebb prog info egyetem az országban. Szóval jó. Az egyetem miatt nem igazán lesz hátrányod, ha nem Pestre mész. Inkább majd akkor lesz hátrány ha munkát keresel és nem Pestre mész. Ugyanis a programozó fizetések tapasztalatom szerint átlagban 50-100 ezerrel magasabbak, mint vidéken.

2013. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk a megélhetès is drágább
2013. júl. 23. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"2# válaszadó is annyira van képben kb, mint mint Kiszel Tünde az űrhajó vezérlőelektronikában." xD xD xD Ez nagyon adta.


Én SZTE-n vagyok, és nagyon kemény. Nagyon nagy a szórás. Igen kb. mindenkit felvesznek, de 1év után az 50%-től meg is válnak. Szóval 1. év vérizzadás.


1. félév:

C nyelv

Diszkrét matematika

Kalkulus 1 (vagy Analízis máshol)

Számítógép Architektúra


2. félév:

Java nyelv

Diszkrét matematika 2

Operációkutatás


3. félév:

C++

Kalkulus 2

Adatbázis 1

Algoritmusok 1


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!