Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok a MesterMC-nek...

Hogy tudok a MesterMC-nek több RAM-ot adni?

Figyelt kérdés
a többi minecraft-nál engedi de ennél nem! :(

2013. júl. 18. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs ilyen a launcherben akkor csak úgy tudod h miden java alkalmazásnak több RAMot adsz:

Vezérlőpult->Java->Java (fül)->View...-> itt kapsz egy listát a feltelepített javakról. Mindegyikhez a "Runtime parameters" oszlopba beírod ezt: -Xmx[ram.] -Xms[ram] (pl.: -Xmx5G -Xms5G).

2013. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel a progival egyszerüen belehet állítani a memoriát,

512mb tól 3gb ig

Töröld ki a *-ot a linkben.

2013. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Smileyhead ***** válasza:

"Ha nincs ilyen a launcherben akkor csak úgy tudod h miden java alkalmazásnak több RAMot adsz:

Vezérlőpult->Java->Java (fül)->View...-> itt kapsz egy listát a feltelepített javakról. Mindegyikhez a "Runtime parameters" oszlopba beírod ezt: -Xmx[ram.] -Xms[ram] (pl.: -Xmx5G -Xms5G)."


Nekem ez nem működött. Még mindig csak 494 MB RAM van a MesterMC-ben. (3G-t állítottam be neki a 8-ból)

2015. dec. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gerry2003 válasza:

Pls.Help nekem.

Nekem egyik se megy.

Probaltam az elso valaszt a vezerlopulton keresztul ,az nem ment es probaltam a programos verziot,az se megy,ramegyek hogy apply (elotte kikerestem a mestermc helyet)es nem valaszol.Nem fagy le a program de nem ad valaszt hogy sikerult-e vagy sem.En ki is probaltam,de nem megy....Pls help.elore is kossz

2016. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!