Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Fájl amit ha eladunk az...

Fájl amit ha eladunk az interneten tudunk messziről kezelni, szerkeszteni?

Figyelt kérdés

PayPalon keresztül fogok eladni termékeket (szrkiptelt szervereket) ami tartalmaz pár fájlt. Mivel elég sokan csinálják azt, hogyha megveszik a virtuális terméket, könnyen vissza tudják szerezni a pénzüket, ha PayPal-on kitöltenek egy kamu "kérvényt" miszerint "aki vette a terméket nem volt jogosult a kártya használatára". Már velem is megesett, és veszítettem elég sok pénzt.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet-e, és ha lehet, hogyan lehet olyan fájlt csinálni, ami mondjuk kapcsolódik egy database-hez, és én azt ha eladom akkor kedvemre tudom szerkeszteni a fájlokat. Pl: ha valaki visszaköveteli a pénzt, pedig megkapta a terméket, egyszerűen csak szerkesztem vagy kitörlöm a fájlokat, ezzel használhatatlanná tenné a terméket.


A fájlokat a vevőnek .PBO formátumba kell feltöltenie a saját szerverére, de ha módosítani szeretné, egyszerűen ki kell csomagolni/becsomagolnia. A másik fájl, egy egyszerű .txt fájl.


Ez lehetséges, vagy tudtok erre valami jobb megoldást?



2013. júl. 11. 01:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én a szerverhez adnék egyedi FTP elérést, ha nincs pénz, nincs elérés.

Ennyi.

2013. júl. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!