Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnék magamtól felkész...

Hogyan tudnék magamtól felkészülni emelt szintű infó érettségire?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak a programozás része érdekel. A C# nyelvet tanultam középiskolában.
2013. júl. 9. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

:D akkor mi a kérdés


a tanultad az mit jelent?

néztél feladatokat? nehézséget okoznának?

ha nem, akkor ugorhatsz a doksis feladatokra

2013. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs valami nagy rutinom a programozásban csak egyszerű feladatokat tudok megoldani. Tudnál mutatni feladatot?
2013. júl. 9. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:

figyelj...


az oktatási hivatal honlapján megtalálod az addigi összes emeltes feladatsort, mindegyikben egy prog feladattal

2013. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Illés Zoltán - Programozás C# nyelven

Ezt a könyvet szedd le és olvasd, én is ezt olvasom épp szintúgy emelt érettségihez :)

2013. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
13:46 Ezzel csak annyi probléma van hogy úgy van megírva a megoldás h nem sokat értek belőle. Meglehetne oldani attól sokkal egyszerűbben is .
2013. júl. 9. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor oldd meg, és nézd meg, hogy működik-e.

Ha igen, senkit nem fog érdekelni, hogyan csináltad, ha azt csinálja, amit kell. Úgy értem ha mondjuk megírtál egy rendezést, de nem olyan, mint az övék, de rendez, ahogy kell, akkor készen vagy.


amúgy meg pascalban egész jól meg vannak csinálva a megoldások szerintem

2013. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden előttem szólóval egyetértek. Az érettségi feladatsorokból leszűrheted, mire van szükség, milyen szintű feladatokat kell megoldani. Az alapján pedig átnézed a kedvenc nyelvedhez tartozó könyveket, tutorialokat. És megoldod magadtól, gyakorolsz. Így tudsz felkészülni otthon.
2013. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De most őszintén, milyen válaszokra számítottál? Magadtól két dolgot tudsz tenni: szakirodalmat olvasol és/vagy gyakorolsz sokat. Tehát rajta.
2013. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!