Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A lent található könyvek...

A lent található könyvek mennyire fedik az egyetemi tananyagot és tudnátok olyan könyveket irni amelyek fedik?

Figyelt kérdés

Iványi Antal - Informatikai algoritmusok I

Iványi Antal - Informatikai algoritmusok II

A gazdasági informatika alapjai

Új algoritmusok


2013. jún. 7. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem, melyik képzés, melyik tárgya?
2013. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A Debreceni Egyetem Bölcsésztudományi karának Szabad Bölcsészet BA képzését például egyáltalán nem fedi le.
2013. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 lindmayer ***** válasza:

de szerintem egy informatikai képzést sem fed le

legfeljebb egy-két tantárgyat

2013. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
itt a szak: [link]
2013. jún. 8. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyetlen (másik, de hasonló) képzésen szerzett tapasztalataim alapján az órákon írt jegyzeteid/programjaid, az előadás elérhető anyagai (pl. diasorok), és az affinitásod arra, hogy önállóan gyakorolj, elegendőek arra, hogy elvégezd a képzést.


A fent említett könyvek csak hasznos információt tartalmaznak, rosszul nem jársz velük. Mivel mindegyik tartalmaz alapdolgokat, ezért mindegyik fedi valamilyen (akár minimális) szinten az anyagot.


Az Új algoritmusok könyvről azt tudom mondani, hogy nagyon hasznos, viszont jóval több dolgot fed le, mint egy BSc képzés.

2013. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kösz a választ amugy még középiskolába járok még két évem van az egyetemig csak elég lassunak találom az infó tanulást ezért kezdtem el c++-t, meg javát tanulni a suli melett és most a fenti könyveket olvasgatom a nyáron.
2013. jún. 8. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez dícséretes, folytasd és gyakorolj sokat! :)
2013. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezek a könyvek összesen úgy 4-5 tárgyat fedhetnek kb le.

Ha azt vesszük ez nem túl sok.


Az egyetemnek pont az a lényege, hogy egy szélesebb látókört is biztosítson.

+ Matekos könyveket sem ártana felvenni a listára, mert az is kelleni fog. (Diszkrét matematika, lineáris algebra, analízis stb... Kiindulásnak ez sem lenne rossz még hozzá: [link] )

2013. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha programozó akarsz lenni, akkor gyakorold, hogyan tudsz pontos és egyértelmű kérdéseket feltenni, anélkül nem megy. :-)
2013. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. jún. 8. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!