Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van valaki köztetek aki...

Van valaki köztetek aki Windows phone ra írt már programot?

Figyelt kérdés
Belekezdek egy alap program megírásába, Windows phone stílusjegyeiben egy könyvbe. (nem haszonszerzés a cél, hanem egy szép kinézetű ingyenes progi) A programozáshoz használt fejlesztőkörnyezetről példákkal stb elolvastam egy könyvet, ami a tervezett programomhoz kell azt ez alapján úgy néz ki meg tudom csinálni, de jó lenne valaki, aki otthonosabb a témában, ha gond lenne tudjak tanácsot kérni. A videók,a fejlesztési könyv alapján a pár kép text stb nem tűnik vészesnek, de kitudja :) Aki esetleg írt rá valamit mik a tapasztalatai, hogyan kezte, milyen alapokkal? Minden érdekelne. :) Am wp7.8

2013. jún. 7. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mostanában tanulgatom ezt. Ha esetleg segít, én a Windows Phone fejlesztés lépésről lépésre című könyvből tanulgatok. Illetve szerintem a felhasználói felületet érdemes Microsoft Expression Blend-ben készíteni, sokkal jobb és tartalmasabb mint a Visual Studio által kínált felület.
2013. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam a könyvet, vagyis az ingyenes pdf verziót. Jó és érthető. Első körben még az anyagot válogatom össze ami benne lesz, meg kb hogy nézzen ki, aztán kezdek bele. Megnézem amit ajánlottál progit.
2013. jún. 8. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a pdf-et olvasom, bár nem drága, megéri az árát, lehet beszerzem majd. :) Még annyit fűznek hozzá, hogy ez a könyv is a Blend alapján magyaráz és a képek is a Blend-ből vannak kivágva, tehát emiatt és érdemes azt használni, meg hát tényleg sokkal többet nyújt.
2013. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyan boldogulsz? belekezdtél már valamibe? én még csak most szedtem le az sdk 7.1 et, majd a udate 7.8 at. aztán ismerkedés vele:)
2013. jún. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!