Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol lehet venni Online játékot...

Hol lehet venni Online játékot? Pl. : farmerama, én kicsi tanyám.

Figyelt kérdés
ló, számítógép, internet, PC, fiú, Magyar, programozás, programok

2013. jún. 2. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Venni?.. Sehol.Életben nem halottam még ilyet :D
2013. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez most nem volt vicces
2013. jún. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Webes cégek foglalkoznak ilyesmikkel, kitalálod, ledokumentálod, hogy mire is van szükséged, milyen játék lenne, körbeküldöd nekik és kapsz árajánlatokat.
2013. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Marci, ha csinálni nem tudsz, akkor most venni akarsz?

Egyébként én keresnék egy nagyon komoly webfejlesztőt és elregélném neki a játékom alapötleteit, ő meg közölné, hogy "persze,persze egymillió-kétszázezer lesz, plusz havi ötvenezer".

Amennyiben accountot akarsz venni, az meg tiltott, ne tedd. Ja, és sajnos el kell, hogy keserítselek, neked SOHA nem lesz onlájn játékod...

G.

2013. jún. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: ----------

#2: ----------

#3: nagyon igazán köszönöm

#4: mondtam már valamit az egyik kérdésemben neked...

2013. jún. 3. 07:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van kb 1 fölös milliód 12 évesen, akkor lehet nem ilyenre kéne költeni. :D
2013. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Azért megnézném azt az online játékot ami egymillából készül... A védjegyeztetése többe kerül, nem beszélve a szerver parkról a programozók fizetéséről, a designerek, hangtechnikusok, marketingesek, adminisztrátorok, jogi tanácsadók, könyvelő... Egy programozó havi fizetése, 300 és 1milla között mozog jobb helyen. Egy farmerama több száz milliós biznisz.
2013. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sőt egy kész vállalatot is kell venni hozzá. Azért a több száz millióval kicsit el vagy tévedve. Itt szó sem volt egy 30 millió felhasználót elbíró webalkalmazásról fejlesztő, jogi, marketinges, meg felszopó team-mel. Ettől függetlenül a kérdés hülyeség.
2013. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!