Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi ennek az oka (JAVA)?

Krisz2 kérdése:

Mi ennek az oka (JAVA)?

Figyelt kérdés
Ha eddig akartam készíteni egy grafikus felhasználói felületet akkor a setVisible meg ehhez hasonló függvényeket az osztály konstruktorában hívtam meg, ez volt múlthéten azóta újraraktam a NetBeans-t most csak úgy megy ha a mainben hívom meg őket.

2013. máj. 31. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Forrás nélkül ez így nem mond semmit, de erős a gyanúm, hogy nem látod át pontosan, mit is csinálsz. Dobd fel a kódot pastebinre, vagy ilyesmi, akkor talán kaphatsz segítséget (ha ilyen 100+ soros metódusok vannak benne, meg 92348234 soros osztályok, meg az egész program a main -ben van megírva, akkor előbb gondolkodj el rajta, hogyan lehetne, szépen szétszedni a logikailag összetartozó dolgokat külön osztályokba, addig ne erőltesd ;))
2013. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A baj az volt hogy a konstruktor elé oda írtam hogy void, de ha már a pastebin-nél tartunk meg tudod mndani hogyan lehet erre az oldalra pastebin linket kirakni? mert mindig aszt irja h nem használhatok rövidítéseket
2013. jún. 13. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás, ha így írod ide:

pastebin[PONT]com[PER]valami


Egyértelmű, mit kell ezzel kezdeni; aki nem tudja, az segíteni sem fog tudni ;)

2013. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok :D
2013. jún. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!