Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Flash programozás? (Lent)

Flash programozás? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval kicsit el szeretnék mélyedni ebben a témában , hogy valami egyszerübb flash játékot össze üthessek.De persze tudom az alapoktol kel kezdeni csak hát nem nagyon találok magyar könyvet.Minden más nyelvhez találok csak ehez nem!:D

Tudnátok egyet mondani?


2013. ápr. 22. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom figyelmedbe.

[link]

Egyébként, ha programozással akarsz foglalkozni, akkor az angol nyelv ismerete elengedhetetlen lesz számodra.

2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem!Amugy már viszonylag jártas vagyok más nyelvekben és eddig lekopogom minden ment angol nélkül:D jo persze nem vagyok profi de azért viszonylag elég jo eredményeket értem el!
2013. ápr. 22. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a könyvet ajánlom neked hozzá:

[link]

Érdemes megvenni, mert 900 oldalt nem túl kényelmes monitorról, vagy más eszközről elolvasni, plusz jól le van írva, részletesen, érthetően, példafeladatokkal.


Aztán persze Google keresővel bármi megtalálhatsz, de ez nem lehet probléma, ha már más nyelven is programoztál.

2013. ápr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja és ha megfogadsz egy tanácsot, akkor ne igazán ásd bele magad a Flashbe, mert jelenleg úgy néz ki, hogy nincs jövője már.

Alternatívaként tanulj inkább HTML5-öt.

2013. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ez hulyeseg...nem veletlen van tele egy csomo ujdonsaggal az uj adobe flash...Szerintem batran allj neki, mert az uj 3ds weblapok erre epulnek. es nagyon szepek hozzateszem. masreszol minden alatt ott fut mar. en is most allok neki megtanulni...
2013. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!