Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok e-mailből melléklet...

Hogy tudok e-mailből mellékletet menteni automatikusan gépre?

Figyelt kérdés
A lényeg h automatikusan szabály alkalmazásával kellene. VBA? és ha igen akkor hogy? Vb-t régen nyomtam, de annyira már nem megy. Azt se tudom hogy hívjam meg a Vb-t ha a szabály amire szűröm a bejövőket érvényesül... HELP pls.

2013. ápr. 15. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
És mégis milyen levelezőkliensről van szó?
2013. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne egy célprogramot összedobni. 1-2 nap alatt kivitelezhető, ha nem akarsz semmi csilivilit beletenni.
2013. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
outlook ra kellene.
2013. ápr. 15. 12:07
 4/7 A kérdező kommentje:

célprogram nélkül kelene megoldani, outlookal összekapcsolva, de nemvágom, neten van egy csomó Vb script ami ó lenne, de már nagyon elszoktam a nyelvtől.. nem rémlik semmi szinte h mi mit csinál, azt se tudom ha nagy nehezen összejön a script akkor hogy hívom meg fogadáskor szabályhoz kötve, mert nincs vbscript meghivás az outlookban, vagyis én nem találom.

[link]

[link]

etc. de ez nekem már nagyon kinai... már 10 éve nem vb-zek kb.

2013. ápr. 15. 12:12
 5/7 A kérdező kommentje:
:( nincs help?
2013. ápr. 15. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az első linken elég szájbarágósan le van írva minden.
2013. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak nem írja h hogy tom érvényesíteni szabályokhoz kapcsolva...
2013. ápr. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!