Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy "egyedi" böngészőt készíte...

Egy "egyedi" böngészőt készítenék Chrome, vagy Firefox alapon. Bővebben lent. (? )

Figyelt kérdés

Szóval mint írtam, egy kicsit át szeretnék alakítani egy böngészőt. A "programozói" pályafutásom kezdete, ha ezt sikerül összehoznom normálisan, akkor a sulinkban lecseréljük az Explorert az általam átalakított böngészőre, ami azért jól esne.:) Hogy miket alakítanék?

Az ikon, az összes logó, valamint az összes Chrome vagy Firefox felirat kicserélése egyedire, valamit egyedi téma használata a suli képével (az ikon is ez lenne).

Beépített szülői felügyelet (suliban lenne használva, szóval ez szerintem alapfeltétel, bár nem tudom, hogy van-e a böngészőkben ilyen beépítve.:) )

Valamint valami "mesterjelszó", ami nélkül semmit nem lehetne módosítani.

Kerestem magyarul, angolul, de csak a Firefox oldalán találtam érdemlegeset, abból se értettem sokat, mivel olyan szinten még nem tartok az angolban, a fordító pedig többet ártott, mint segített. Valaki leírná nekem részletesen, hogy mit hogy csináljak és kezdjek el? Esetleg MAGYAR link is jöhet, de a "személyes" segítségnek jobban örülnék.

Köszönöm!:)



2013. márc. 25. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Aludj rá egyet! Nincs olyan programozó, aki úgy kezdte volna, hogy fog egy millió soros kódot és abba új funkciókat helyez el, ami ráadásul felesleges is, mert 99%, hogy amit szeretnél arra van már megoldás. Skin készítésére biztosan van program, és szülői felügyeletre is vannak megfelelő eszközök.

Pár óra legfeljebb nap google-özéssel ezekre rá lehet jönni.

Jah és persze tanulj angolt!

2013. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iostream ***** válasza:
Na, ezeket mind tudják a bönészők, skint kell hozzá csinálni.
2013. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Vazeratti: Nem hiszem hogy olyan nehéz lehet, elvégre kb. 4 képet és pár kiírást szeretnék megváltoztatni, nem 300 sornyi karaktert. Csak nem tudom, hogy hol keressem, és hogy!:)

2. válaszadó: Igen, nagyjából ennyit kéne. De ezt se tudom hogy hol keressem és hogyan módosítsam.

A Chrome alapú Torch és maga a Chrome fájljait próbáltam összehasonlítani, de nem lettem okosabb.

2013. márc. 25. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira nem kell túl sok angol tudás:

Google: <chrome | firefox> <skin editor | parnet controll> ezer meg egy találatot ad, csak válogatni kell. Ehhez nem kell a Torch meg a chrome kódját hasonlítgatni.

2013. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a programozáshoz?
2013. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utolsó: Idézőjelbe raktam, nem tudom hogy észrevetted-e. Tényleg nem programozás, de azért van hozzá köze.

2013. márc. 26. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!