Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet free pascal-ba...

Hogyan lehet free pascal-ba Unitokat "betenni"?

Figyelt kérdés
szeretnék készíteni egy programot, ami FTP-t is kezel, és ehhez kellene egy "eFTéPés" Unit amit szerintem meg is találtam, de nem jöttem még rá, hogyan tudnám ezt be indukálni a FreePascal-ba

#FTP #Pascal #Free Pascal #Unit #programkönyvtár
2013. febr. 5. 16:22
 1/2 ejbenjaro ***** válasza:
Ararat Synapse unitcsomag alkalmas a célra. A free pascal mappájában keresd meg azt a mappát, ahol a unitok vannak, hozz létre egy mappát itt a Synapse-nek és másold bele a unitokat. Utána elvileg meg fogja találni a fordító. Pl. nálam linuxon a /usr/local/lib/fpc/2.6.0/units/i386-linux útvonalon vannak a Free Pascal unitjai. Ide hoznék létre egy Synapse nevű könyvárat és másolnám be a szükséges fájlokat. (A letöltött synapse csomagban a source/lib alatt vannak szükséges unitok)
2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a saját laptopomon és gépemen nekem is linux van (konkrétan Ubuntu), de nem arra kell, de azért így is meg fogom találni, Köszönöm :)
2013. febr. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!