Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan webbolt szolgáltató...

Van olyan webbolt szolgáltató vagy rendszer, ami képes több eladót, és azok szállítási feltételeit kezelni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az árösszehasonlító oldalakra gondolsz? pl olcsobbat.hu és hasonlók?
2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, hanem, két külön boltom termékeit szeretném feltenni egy webboltba. És így a webáruházon belül különbözhetnek ugye a szállítási feltételek és az online utalásnak is más-más bankszámlaszámra kell mennie. Nem tudom mennyire érthető.
2013. jan. 13. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen megvalósítható és normális. Ha már két boltod van, akkor szerintem érdemes valami normálisabb rendszerben gondolkodni. Például megvalósítható, hogy Szállítási cím alapján automatikusan válasszon boltot. De szerintem csak akkor van értelme ezt a rendszert választani, ha a termékpaletta mindkét bolt esetében megegyezik, vagy nagyon hasonló. Ha gondolod segítek ezt megtervezni, esetleg tanácsokat adok, akár ingyen, hogy hogyan érdemes ebbe belefogni. Illetve ha hajlandó vagy pénzt és időt is szánni erre akkor esetleg el is készítek neked egy ilyen rendszert. Arra pl kíváncsi lennék, hogy milyen a termékprofilod, mivel foglalkozol.
2013. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így van, hogy az előttem szóló is jelezte, ezt nagyon könnyen le lehet programozni, megvalósítani. Annyiban hasonlót készítettünk már mi is, hogy be lehet bizonyos termékekre állítani, hogy mik a szállítási feltételek. Tipikusan nálunk ingyen szállításosak a termékek.

Elképzelhető, hogy van ilyen kész webáruház modul, de én sem ismerek ilyet.

2013. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!