Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Php-val admin felület?

Skyrex kérdése:

Php-val admin felület?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy blogot indítani és aszt nem tudom megoldani hogy hogy lehet admin felületet csinálni konkrétan arra lennék kiváncsi hogy hogy lehet olyat csinálni hogy amikor belépek az admin felületbe és mondjuk akarok egy ujj bejegyzés irni hogy tudom összekapcsolni az index.php az admin.php-val. hogy amit az admin.php-ban írtam az jelenjem meg az index.php-ban Tudnátok segíteni?

#php #programozás #admin felület
2013. jan. 5. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:

az admin felület az tulajdonképpen egy külön weboldal, külön beléptető rendszerrel (vagyis lehet független)


az index.php-t modulokra bontod, amiket includolsz

az admin felületen ezeket a modulokat lehessen szerkeszteni


ne csak annyi legyen, hogy beírsz egy szöveget az admin felületen, az meg megjelenik az oldalon és hurrá

2013. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban jársz, ha egy kész tartalomkezelőt használsz, pl. Wordpress.

Úgy érzem, még elég kezdő PHP-s vagy és jó eséllyel könnyen feltörhető volna, amit írsz, pusztán a tapasztalatlanságod miatt.

2013. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

van még olyan is, hogy Drupal (csak azért mondom, mert ha nem tudsz angolul, ehhez sokkal több a segítség magyarul),

de én is jobban kedvelem a WP-t

2013. jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Regelj a neten fellelhető 1000+1 blogmotor valamelyikében és nem neked kell megoldani, számodra felfoghatatlan problémákat!
2013. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves #3!

A Drupalt én kezdőnek nem ajánlanám. Szeretem a Drupalt, használom is, nagyon jó rendszer, de elég bonyolult és szerintem nem kezdőknek való.

Amúgy meg szerintem senki ne akarjon PHP programozásba (meg úgy egyáltalán programozásba) kezdeni megfelelő angol tudás nélkül. Szóval ha az alap angol doksikat sem érti meg az illető, akkor tök mindegy, milyen rendszert használ, csak kínlódás lesz a vége.

2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Akkor ennyi erővel én nem ajánlanám neki az egészet, inkább menjen nyelvet tanulni, ne blogoljon..


de ezt nem mi döntjük el

2013. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SipiZork ***** válasza:
szerintem amíg aSzt mondod, hogy ujj bejegyzés, amit gondolom az újaddal szeretnél begépelni, addig hanyagold a dolgot.
2013. jan. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!