Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Androidos alkalmazásokban...

Androidos alkalmazásokban mennyivel több időt igényel két single precision floating-point szám összeadása két 32 bites integer szám összeadásánál?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmérni. Nincs okostelefonom...
2012. dec. 31. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért függ bőven a telótol is:)
2012. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de az single összeadás becsléseim szerint 1,5-szeres időbe telhet egy integer-nél
2012. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ha tényleg így van, az nem is olyan vészes.
2012. dec. 31. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez csak akkor érdekes kérdés, ha pár tízezer összeadást akarsz csinálni.
2013. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hangjelben kellene keresnem egy szekvenciát. Minél gyorsabbnak kell lennie a proginak, mert emellett még majd mást is kell csinálnia. Szerintem is hülyeség ezt java-ban és okostelefonon csinálni, de erre adják a fizetést...
2013. jan. 1. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem adnak hozzá egy telefont, amin dolgozhatsz? Asztali gépen teszteled a mobilalkalmazást?
2013. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Karácsony után kaptam egy kódot, hogy unalmas estéimen nézzem már meg, mi benne a rossz és adjak javaslatokat gyorsabbá tenni.

Nem használtam telefont, nincs is, pláne nincs Android fordítóm hozzá. De így is sok javaslatot tudtam adni.

Sajnos az integer-es átírás egyelőre nem jött be.

2013. jan. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!