Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol találhatok olyan programot...

Almapeti kérdése:

Hol találhatok olyan programot amivel egy Inotia 3 szerű játékot lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdés milyenségéből ítélve mondom, hogy nem fogsz olyan programot találni, amiben egérrel összekattintgatsz pár dolgot és hoppá kész is van a játék. Tanulj meg programozni (gondolom nem tudsz, mert ha kicsit is tudnál, nem tennél fel ilyen kérdést), meg tanulj matekot, fizikát. Aztán úgy 5-10 év múlva gyere vissza és mondom a következő lépéseket.
2012. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz egy (bocs a szóért) majom aki jön a programozással. C#-ot tanulom infótanárommal. Megyeget de nem annyira hogy programozzak egy ilyet, és csak hülyülbi akartam vele. Nehogy azt hidd hogy én arra gondoltam hogy csinálok egy sz@r programban egy sz@r játékot és meggazdagszom belőle... Nem!
2012. dec. 5. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez esetben a válaszom: C++. De ha nagyon C#-ozni akarsz, akkor C# + XNA.
2012. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Majd holnap megnézem az XNA-t
2012. dec. 5. 21:57
 5/7 Srapnel ***** válasza:
Neked is leírom, kérdező, hogy részben esélytelen. Már csak azért is, mert egy jobb játékhoz grafikusok, designerek, hangok, animációk, zenék kellenek. Ez utóbbiak meg sokba kerülnek.
2012. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz. ._.
2012. dec. 7. 20:28
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tudtam hogy lesz egy (bocs a szóért) majom aki jön a programozással."


kettőtök közül azért inkább te vagy a majom azt valljuk be

2012. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!