Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezt javaba hogy lehetne...

Ezt javaba hogy lehetne megcsinalni?

Figyelt kérdés
Kezdo vagyok, hogyha irtam egy ablakos java programot akkor azt hogy lehetne megcsinalni hogy lementeni ezt a alkalmazast es hogyha valaki megakarja nyitni akkor nem kell forditani csak rakattint az ikonra es betoltodik ez a java ablakos alkalmazas ,, bocsi kezdo vagyok

2012. okt. 28. 03:20
 1/2 anonim válasza:
100%

hogy lehet hogy tudsz ablakos java alkalmazást írni, de nem tudod h lehet javat futtatni és a neten sem találod? ez kicsit magas nekem.

be tudod csomagolni az osztályaidat egy jar fájlba, amit a windows társít a java-hoz, de olyan nincs java-nál, hogy nem kell fordítani. a bájtkódot (.class-ok) az adott platformra telepített megfelelő jvm értelmezi és fordítja az adott vas gépi kódjára.

2012. okt. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van... szóval ha akinek megakarod mutatni, és annak nincs java jvm a gépén nem fog menni
2012. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!