Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Online nevelde? Kérdés lenn!

Online nevelde? Kérdés lenn!

Figyelt kérdés

A php prógramnyelv melyik részei kellenek egy neveldéhez?

Mármint, tudom, hogy buta kérdés, meg minden, de nem értem.

Ajánlottak egy csomó nyelvet, már , köszönöm szépen! de azt nem értem, hogy mire van szükség?

ilyenre gondolok: mint pl a "Ciklus"

(félre értések elkerülése kedvéért NEM az a ciklus, hanem a php nyelvi ciklus)

Nagyon kérném a segítségeteket. Köszönöm!


2012. szept. 30. 18:38
 1/3 ejbenjaro ***** válasza:
100%
Alapvető fogalmakkal sem vagy tisztában. Itt megírni nem fog neked senki egy ilyen programot. Szóval felejtsd el egyelőre a neveldét. Kezdj el tanulni. Az internet tele van online PHP tanfolyamokkal, amelyeket ha rendesen végigcsinálsz lesz egy alapod, hogy elindulhass egy ilyen projektben. Persze nem csak PHP-re lesz szükséged, hanem még nagyon sok minden másra is. De erre hamar rá fogsz jönni te magad is.
2012. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Tehát a te első gondolatod a ciklusról a menstruációs ciklus? :D

Ha lenne programozói napiszar tuti beküldeném...

Messze vagy még egy neveldétől hidd el...

2012. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiragadni részeket, mert nagyon sok minden kelleni fog.

Ráadásul a ciklus mondjuk pont egy olyan ALAPFOGALOM aminek az ismerete nélkül jóformán semmilyen programot nem fogsz tudni csinálni.


De ami tuti kell még egy ilyen oldalhoz az HTML, CSS ismeret és persze valami adatbázis is kelleni fog, tehát SQL ismeret sem árt.

2012. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!