Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Netbeans, Codeblocks hiba?

Netbeans, Codeblocks hiba?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem mindkettőt, és mindkettőben ugyanaz a problémám: mikor futtatom a megírt programomat: CB-nél két konzol jön ki: az egyiken van a program eredménye, de ez fél mp alatt el is tűnik; a másik konzol zök üres, és nem lehet bezárni (Codeblocksban Aborttal sikerült, ez NB-ben nem jelenik meg)...na mármost, mikor bezárom a NB-t/CB-t, a Task Managerben még mindig ott vannak az általam megírt programok exe fájljai. Sem Feladat befejezésével, sem folyamatstruktúra leállítással nem lehet kinyírni őket.Csak a rendszer újraindításával tűnnek el. MinGW, msys telepítve, java toolkit van a gépemen, NB-t beállítottam. System pause-nál a CB meghagyja az első konzolt, de a Task managerben továbbra is ott van a program, a NB pedig Permission denied errort ír ki, még akkor is, ha rendszergazdaként futtatom. Valami ötlet? Előre is köszi.

2012. szept. 26. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!