Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C# középiskolás lemaradás,...

C# középiskolás lemaradás, hogyan hozzam be a hátrányt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Tavalyi év elején kezdtünk el info fakton programozni C#-ban. Nos akkor még nem érdekelt,elhanyagoltam a dolgot,így lemaradtam jobban és jobban. Most viszont észhez tértem ,de eléggé későn. Az órákon már nem tudok szinte részt venni,mert az alapoknál lemaradtam. Segítséget szeretnék kérni,szerintetek hogy tudnék felzárkózni? Azt hiszem a legnagyobb gondot a dolgok menete /felépítése / logikai összefüggés-gondolkodás mód fogja jelenteni,amit úgy tudom könyvből nem lehet megtanulni,vagy tévedek ? Megvettem a C#2008 című könyvet, szerintetek fel tudnék belőle zárkózni? Jobban mondva,egy olyan ember akit érdekel és foglalkozik vele, fel tudna zárkózni belőle,vagy szükséges lenne más ember segítsége,hogy rájöjjek mi miért van ? Remélem érthető a helyzetem,köszönöm előre a válaszokat !
2012. szept. 26. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szegedi vagy, akkor egyeztetés után szívesen korrepetállak.
2012. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,de sajnos pesti :(
2012. szept. 26. 14:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg ez segíthet az alapokban: [link]

2012. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen alapfokú könyvekkel simán fel fogsz tudni zárkózni.
2012. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
C#-nál van egy ingyenes jegyzet, azt mindenképpen tudom javasolni. A legalapabb dolgokat(IDE,ciklus,eljárás) meg tudod tanulni könyvből magolással, viszont a legjobb lenne ha rengeteg feladatot néznél mellé, sokkal könnyebb megtanulni pl. az elágazás fogalmát, ha már használtad is.
2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, lemaradt a jegyzet:

[link]

2012. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

A videó tetszik nagyon.

A c# jegyzetet ismerem, beleolvastam az is tetszett,csak nem tudom eldönteni,hogy ami a könyvben van ,azt olvassam ,vagy ezt,de szerintem a könyvvel fogom kezdeni,azután meglátjuk :) köszönöm a segítséget

2012. szept. 26. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól sejtem, hogy az NJSZKI-ba jársz? :D
2012. szept. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem :)
2012. szept. 26. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem,, mert írtad, hogy pesti vagy és C#-ot tanulsz. Ezért hittem, hogy a Neumann-ba jársz. :)
2012. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!