Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehet html-ben egy olyan...

Lehet html-ben egy olyan formot készíteni, ami különböző helyre nyomtatja a beírt adatokat egy gomb segítségével?

Figyelt kérdés
Annyi a lényege, hogy meg van határozva hogy milyen betűvel hány karaktert lehet írni egy sorba, és azokat meghatározott helyen kezdi egy nyomtatni egy etikett címkére. Úgy szeretném megoldani, hogy alul és felül ne látszódjanak a részletek böngészőből történő nyomtatásnál.

2012. szept. 14. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem, hogy pontosan mit szeretnél, de önmagában csak és kizárólag HTML-el nem megoldható a dolog.

Viszont mondjuk az adatokat, ha egy php-val feldolgozod, azzal lehet belőle képet/pdf-et vagy bármit generálni, ami nyomtatható.

2012. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen nem ragaszkodom tiszta html-hez, bármi jó, akár egy futtatható program is, exeként.

Gondoltam összehozom html-ben, mert abban valamennyire jártas vagyok, de ezek a formok abszolút nem jönnek be :)


Egy etikett címkére szeretném nyomtatni a bekért adatokat előre beállított betűvel és helyre, valamint mezőnként meghatározott számú karakterrel.


Köszönöm a választ!

2012. szept. 15. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!